Dagmara Gmitrzak Wydawnictwo: FILAR ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-61995-41-8
czakra czakry

Na półkach: , , , ,

Według religii dharmicznych oraz ezoteryki, człowiek posiada siedem ośrodków energetycznych zwanych Czakrami, które przekładają się na poziomy świadomości. Każda Czakra odpowiedzialna jest za inne obszary, np. Czakra sacrum reprezentuje świadomość emocjonalną, seksualność, doznania zmysłowe, a Czakra trzeciego oka jest odpowiedzialna za wewnętrzną mądrość, zdolności...

• Magia i poganizm
  • Poradnikowe