Tsatsiki i miłość

2012-09-06
Barbara Gawryluk
Tsatsiki Mamuśka

więcej Więcej

A ja mam mieszane uczucia po przeczytaniu. Niby lekka, zabawna, a dla mnie fragmenty za lekkie i za zabawnie. Przeszkadzał mi rozdział o całowaniu się czwartoklasistów z języczkiem pod kocem... No naprawdę? I to mają być ich pierwsze doświadczenia z płcią przeciwną? Umawiane na randki w domach, pełne miłosnej okscytacji bohaterów oraz samej autorki, gdzie dzieci 10...

Cudowna książka pełna humoru dla młodszych i starszych

• Dla dzieci
  • Literatura szwedzka
  • 2019
  • Literatura dziecięca
  • Przeczytane 2014
  • Dziecięcy świat

Dodaj cytat z książki Tsatsiki i miłość