Kup teraz - 16 ofert w cenie od 18.35 zł do 26.90 zł

literatura dziecięca
2012-11-21
Rafał Lisowski
las trolle walka ze złem

Tak, jak w poprzednich częściach- totalny odlot. Polecam wszystkim fanom fantastyki.

Jedna z lepszych części serii. Jak zwykle trzyma w napięciu od początku do końca. Wartka akcja, ciekawi bohaterowie, kolejne spotkanie z Kendrą i Sethem - to wszystko sprawia, że również tą część połyka się w całości. Poznajemy również kolejne magiczne stwory i następne magiczne miejsce. Nowi i starzy sprzymierzeńcy spotykają starych i poznają nowych wrogów.

Choć w środkowej części jest ten tom lekko nużący, to jednak sam początek i zakończenie to mistrzostwo. Od początku myślałem, że pójdzie w tym kierunku, ale Autor dodał znacznie więcej i znacznie lepszą wersję zakończenia, niż bym mógł wymyśleć...

Ta książka jest chyba moją ulubioną z tej serii. Między innymi dlatego, że ciągle się coś dzieje i uwielbiam smoki. :))

Polecam!

Fabuła ciekawa, jak w każdej części serii. Co prawda czasami ucinają kilka liter, ale to nie wpływa na jakość książki. Stowarzyszenie cały czas posuwa się na przód, zdobywając Oculusa. Nie wpływa to dobrze na obecną sytuację głównych bohaterów.

Część spoiler'owa:
Pięćdziesiąt stron przed zakończeniem rzuciłam książkę przez zadziwiający oraz zapierający dech w piersiach...

coraz bardziej uzależniam się od tej opowieści, cieszę się, że nie jest nie tylko dla "małolatów", który po raz kolejny chodzą wszędzie z kolejnymi częściami pod pacha nawet na piknik.

Powiem tak: GE-NIA-LNE.
Pierwsze 150 stron - petarda, nie mogłam jej odłożyć (a jak już to z wielka niechęcią). Potem było trochę nudno, ale końcówka - zmiata wszystko.
Od 400 strony, zaczęło być mnóstwo zwrotów akcji. Ostatnie zdanie... na pewno w tym miesiącu sięgnę po następny ( i niestety ostatni) tom tej genialnej serii. Totalny zwrot akcji.
Drugi najlepszy tom...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poprzeczka podniesiona! Ciekawe czy ostatnia część też będzie taka dobra.

Cóż, trudno się wypowiedzieć jednoznacznie na temat tej książki. Przez początek dosłownie się płynie, akcja jest szybka i pełna zwrotów akcji. Środek był chwilami nudnawy, nie działo się właściwie nic szczególnego, za to końcówka pobiła wszystko.

Ta książka zaskoczyła mnie bardziej niż poprzednie części. Uważam, że do tej pory jest to jedna z ciekawszych części. Bardzo polecam.

3 094
  • Fantastyka