Adrenalina

Jeff Abbott Wydawnictwo: Buchmann Cykl: Sam Capra (tom 1) Seria: Fabryka Sensacji kryminał, sensacja, thriller
Adrenaline
Jacek Manicki
Fabryka Sensacji
CIA tajne służby sensacja literatura amerykańska

zbyt okrutna...

Akcja trzyma w napięciu. Początek momentami mnie nudził, jednak z każdą kolejną stroną nie mogłem oderwać się od czytania. Końcówka trochę nieprzewidywalna i zaskakująca.

Dobra powieść dla rozrywki. Wciąga, czyta się dobrze i trzyma w napięciu. Bohater może trochę zbyt idealny i wszechmogący ;)

Z ciekawości wszedłem na strony kilku księgarni, aby rozejrzeć się za jakąś sensacją, kryminałem, przygodą. Za jakimś nowym autorem, być może nieco innym od moich ulubieńców - Cusslera, Cobena, Pattersona, Morrella, Baldacciego, McDermotta, Childa, Browna, czy innych. Poszukałem i znalazłem. Dotychczas nie miałem styczności z twórczością Jeffa Abbotta. A szkoda....

Nie wiem od czego zacząć. Więc może zacznę od początku. Książkę upolowałam w bibliotece. Spodziewałam się czegoś innego, a dostałam zdecydowanie za małą dawkę adrenaliny.

Książka skupia się wokół głównego bohatera Sama Capry (mam nadzieje, że dobrze odmieniam nazwisko głównego bohatera). Sam jest agentem CIA, który niesłusznie został posądzony o zaplanowanie i ...

Dobry, trzymający w napięciu thriller... jak już się zacznie czytać, to trudno się oderwać! Polecam

super :)

No i przeczytałem. Szczerze mówiąc, po "Czyścicielu", którego autorem jest Brett Battles, zabierałem się do tej książki jak pies do jeża, bo bałem się, że znów będę ze znudzeniem przewracać strony, a gdy już dobrnę do końca, odetchnę z ulgą i wystawię negatywną opinię. Tym czasem "Adrenalina" okazała się całkiem przyjemną lekturą. Nie brakuje w niej intrygi, tajemniczych...

Podobała się

Sensacja na przyzwoitym poziomie, na jaką miałam ochotę i nie rozczarowałam się.

• 2013
  • Domowa biblioteczka