The Mane Event

Shelly Laurenston Wydawnictwo: Kensington Publishing Corporation Cykl: Pride (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
0758220367
Kensington Publishing Corporation
Pride (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
0758220367

Odkładam po 40 stronach ksiązka kompletnie do mnie nie przemawia.
Może kiedyś.....

Przeczytałam masę książek o zmiennokształtnych, bardzo lubię tę tematykę, ale w tym przypadku się zawiodłam.. Czytając liczne pochlebne opinie na GoodReads spodziewałam się czegoś super, a dostałam książkę moim zdaniem absolutnie przeciętną..
The Mane Event nie ma dla mnie startu z takimi pozycjami jak seria Trzech, The Deal with the Devil czy choćby Phoenix Pack..

Pani Shelley Laurenston wie najlepiej jak skleić ze sobą namiętną miłość z akcją i wielką dawką sarkazmu. „The Mane Event” to zbiór dwóch niesamowicie wesołych i lekkich historii o dwóch parach zmiennych. Tzn: w pierwszej „A Pride Christmas In Brooklyn” lew i człowiek, w drugiej „Shaw's Tail” wilczyca i lew :) Każda historia z osobna miło się kończy, znajomość między...

Dyskusje

• Fantastyka