Kuchnia japońska

kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-245-1759-6
Liwiusz Berowski
kuchnia japońska

Bogato ilustrowany przewodnik kulinarny - to zdecydowanie coś więcej niż książka kucharska: opisuje historię, znaczenie i zastosowanie konkretnych składników. Oprócz tego oczywiście zawiera smakowite przepisy. Aż chce się jeść, czytać, oglądać fotografie i gotować!

Połączenie książki kucharskiej z krótkim rysem historycznym i kulturowym. Dokładne opisanie każdego z ważniejszych składników kuchni Japońskiej (smak, wygląd, zastosowanie itp). Szkoda tylko, że większość tych składników jest dość trudna do kupienia w Polsce (korzeń lotosu, japońskie grzyby, różne odmiany wodorostów...)

• Japonia
  • Chcę w prezencie
  • Klimaty Azjatyckie
  • East, East, East
  • Jadło
  • Kulinaria/historie, obyczaje okołokuchenne

Dodaj cytat z książki Kuchnia japońska