W objęciach północy

Okładka książki W objęciach północy Lara Adrian
Okładka książki W objęciach północy
Lara Adrian Wydawnictwo: Amber Cykl: Rasa Środka Nocy (tom 9) fantasy, science fiction
Rasa Środka Nocy (tom 9)
Deeper Than Midnight
Amber
2012-10-04
2012-10-04
2011-06-28
miłość wampiry

Uwielbiam. Hunter i jego historia. Wojownik stworzony przez Dragosa i wyszkolony na zabójcę wydawało by się że bez serca i emocji trafia w końcu na osobę która nauczy go czuć. Corrine mimo że przeżyła piekło będąc więźniem Dragosa od lat marzyła aby odnaleźć syna którego odebrano jej zaraz po porodzie. Liczy na to że Hunter jej w tym pomoże. Uczucie jakie rodzi się pomiędzy tym dwojgiem w drodze do celu ich podróży zaskakuje ich oboje. Każda kolejna część jest coraz lepsza.

W tej części dowiemy się z jaką misją zmierzy się Hunter. Co z tym wspólnego ma Corinne? Do odnalezienia Corinne przyczyniły się Dawczynie Życia Zakonu prowadząc własne śledztwo. Na początku Wojownicy byli pełni obaw o swoje partnerki, ale dzięki dziewczyną znaleźli porwane Dawczynie Życia, które były przetrzymywane przez Dragosa. Corinne chcą szybciej dojść do siebie po niewoli postanawia wrócić do Mrocznej przystani – do rodziców. Hunter towarzyszy jej w tej podróży do domu. Na miejscu okazuje się, że zadanie, które zostało mu powierzone przynosi nieoczekiwane komplikacje. Jaka prawda czeka na Corinne w domu i gdzie jest w tym wszystkim Hunter dowiecie się czytając książkę.

Polecam osobom lubiącym romanse i akcję

Polecam osobom lubiącym romanse i akcję

Hmmm tajemniczy Hunter doczekał się swojej własnej historii miłosnej, i dostała mu się była niewolnica. W sumie oboje byli w pewien sposób więźniami i to ich połączyło, a także walka ze wspólnym wrogiem. Odnaleźli miłość i dlatego doczytałam książkę do końca, bo naprawdę zaczynam mieć dosyć tej serii...

Blurb, znowu nie do końca, zgodny z treścią książki. Corrin zostaje uratowana w poprzedniej części. Akcja zaczyna się od tego ,że Hunter zgadza się zawieść Corrin do jej rodziny, a tam jak to bywa sprawa się komplikuje. Wychodzą róże tajemnice, rodzinne, Corrin i Huntera.
Książkę dobrze i szybko się czyta, coraz więcej wiadomo co knuje Dragos.

Książkę dobrze i szybko się czyta, coraz więcej wiadomo co knuje Dragos.

Dośc ciekawa tylko trudno czytac od tylu, mam taka nadzieje ze w koncu uda mi sie przeczytac pierwsza czesc. Bardzo wciaga, ale czasami gubie sie w ich calej akadaemii i mysle ze tylko z tego wzgledu ze nie czytalam poprzednich wersji. Polecam.

Lubię świat wykreowany przez autorkę,całe 10 tomów:)

Lubię świat wykreowany przez autorkę,całe 10 tomów:)

Ciekawa, nieprzewidywalna i wciągająca. Książka po prostu dobra. Wady ? Długość. Czy jest ich więcej ? Doszukiwać mógłbym się, ale po co? Ważne, że wciągnęła mnie naprawdę mocno.

To najlepsza para z serii. Bardzo mnie wciągnęło w tą część, bardziej niż w poprzednie o Kade i Brocku. Kwatera zagrożona, zafundowało mi to sporo emocji. Cały czas czekałam na atak. Czytam od razu dalej.

Bohaterowie: 7/10

Okładka: 6/10
Kreatywność: 7/10

• Wampiry
  • Romans

Dodaj cytat z książki W objęciach północy