W objęciach północy

Lara Adrian Wydawnictwo: Amber Cykl: Rasa Środka Nocy (tom 9) fantastyka, fantasy, science fiction
Deeper Than Midnight
Deeper Than Midnight
Rasa Środka Nocy (tom 9)
fantastyka, fantasy, science fiction
miłość wampiry

Owszem. Jest kolejna miłość i jest nawet dziecko. Ale jest też akcja z Dragosem. I to jaka! Dzieje się i to naprawdę dużo. Zakon został odkryty. Aj! Chcę więcej tej akcji! Sięgam po kolejną część. Już się nie mogę doczekać!

,, W objęciach północy '' jest zarazem dziewiątą i przedostatnią wydaną w Polsce częścią ,, Rasy środka nocy'' popularnej serii o wampirach pełnej akcji , miłości i zmysłowości .
Tym razem poznajemy historię Huntera , Łowcy który uwolnił się , spod władzy Dragosa i wstąpił do Zakonu . Hunter był najlepszym wojownikiem Dragosa , teraz pragnie go zniszczyć . Od lat był...

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki: 7/10
Okładka: 6/10
Kreatywność: 7/10

To najlepsza para z serii. Bardzo mnie wciągnęło w tą część, bardziej niż w poprzednie o Kade i Brocku. Kwatera zagrożona, zafundowało mi to sporo emocji. Cały czas czekałam na atak. Czytam od razu dalej.

Ciekawa, nieprzewidywalna i wciągająca. Książka po prostu dobra. Wady ? Długość. Czy jest ich więcej ? Doszukiwać mógłbym się, ale po co? Ważne, że wciągnęła mnie naprawdę mocno.

Polecam osobom lubiącym romanse i akcję

Dośc ciekawa tylko trudno czytac od tylu, mam taka nadzieje ze w koncu uda mi sie przeczytac pierwsza czesc. Bardzo wciaga, ale czasami gubie sie w ich calej akadaemii i mysle ze tylko z tego wzgledu ze nie czytalam poprzednich wersji. Polecam.

Hmmm tajemniczy Hunter doczekał się swojej własnej historii miłosnej, i dostała mu się była niewolnica. W sumie oboje byli w pewien sposób więźniami i to ich połączyło, a także walka ze wspólnym wrogiem. Odnaleźli miłość i dlatego doczytałam książkę do końca, bo naprawdę zaczynam mieć dosyć tej serii...

Blurb, znowu nie do końca, zgodny z treścią książki. Corrin zostaje uratowana w poprzedniej części. Akcja zaczyna się od tego ,że Hunter zgadza się zawieść Corrin do jej rodziny, a tam jak to bywa sprawa się komplikuje. Wychodzą róże tajemnice, rodzinne, Corrin i Huntera.
Książkę dobrze i szybko się czyta, coraz więcej wiadomo co knuje Dragos.

Lubię świat wykreowany przez autorkę,całe 10 tomów:)

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Wampiry
  • 2013
  • Fantastyka
  • Fantasy
  • Romans
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W objęciach północy