Konie

Mariola Jezierska Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk flora i fauna
flora i fauna
Wydawnictwo Olesiejuk
konie zwierzęta koń fauna

Okładka książki 333 motocykle. Najlepsze motocykle z całego świata Mariola Jezierska, Krzysztof Jezierski
333 motocykle.... Mariola Jezierska, ...
Okładka książki 1000 motocykli. Historia, klasyka, technologia Mariola Jezierska, Krzysztof Jezierski
1000 motocykli... Mariola Jezierska, ...

Na półkach: , , , , , , , ,

Idealny przewodnik dla młodych,początkujących jaki i zaawansowanych jeźdźców i marzycieli o własnym koniu!!!Polecam!

Podstawowa wiedza zawarta w małej książce (choć dość grubej). Zawiera krótki opis wielu ras, rady o jeździe konnej itd. i to czego nie spotkałam w innych tego typu książkach o koniach i bardzo mi się podobało - opisy chorób.

Nie jestem pewny czy czytałem akurat tę książkę ale była ciekawa pomimo tego, że nie jestem miłośnikiem tych zwierząt.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobry poradnik dla wszystkich, dużo można się dowiedziec :>

Dobry poradnik dla wszystkich, dużo można się dowiedziec :>