Tło

Okładka książki Tło
Beniamin Tytus Muszyński Wydawnictwo: Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru literatura piękna
literatura piękna
Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru
2012-08-26
2012-08-26
Megiddo Beniamin Muszyński gra książkowa gamebook Tło

Klimat książki dość nietypowy, ale ciekawy. Fabuła mówi o atryście malarzu wplątanym bardziej lub mniej (zależnie od wybranej drogi) w konflikt. Paragrafy są najczęściej dość rozbudowane, szkoda tylko, że wybór drogi zdarza się nie na końcu lecz na w środku paragrafu.
Zdecydowanie warto po nią sięgnąć, "pobawić" się czytaniem i próbować znaleźć różne, alternatywne zakończenia.

Przywołuje wspomnienia gdy będąc dzieckiem zaczytywałem się w podobnych książkach. Treść jest zwięzła, czytelna, ciekawie opowiedziana. Historia, którą stworzyłem/przeczytałem jest trochę krótja (stąd brak jednej gwiazdki) jednak na pewno do książki wrócę by poznać inne losy bohatera.

Świetna powieść interaktywna! Wciąga jak diabli - trzy linie fabularne pochłonąłem w ciągu jednej nocy. Fabuła jest głęboka, niejednoznaczna, poruszająca problemy przemian społecznych, które tak bliskie są naszym czasom. Jednym słowem: REWELACJA!

Brawa dla pana Beniamina Muyszńskiego za swoją najlepszą jak dotychczas książkę! Czytałem już jego "Pokutę" i "Zaginionego" - obie były świetne, ale do politycznej wizji niepokojów zarysowanej w tym dzielie jest im daleko.

Dużo zakończeń alternatywnych, ale fabuła mało wciągająca.

Dużo zakończeń alternatywnych, ale fabuła mało wciągająca.

Niesamowite. Pierwszy raz się spotykam z takim rodzajem książki. Pomimo tego, że "przeszedłem" już dwie linie fabularne, to i tak mam ochotę na więcej.

Szkoda, że takie krótkie i nie rozwija za bardzo niektórych wątków.

Szkoda, że takie krótkie i nie rozwija za bardzo niektórych wątków.

Dodaj cytat z książki Tło