Tło

Beniamin Tytus Muszyński Wydawnictwo: Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru literatura piękna
Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru
Megiddo Beniamin Muszyński gra książkowa gamebook Tło
literatura piękna
Megiddo Beniamin Muszyński gra książkowa gamebook Tło

Przywołuje wspomnienia gdy będąc dzieckiem zaczytywałem się w podobnych książkach. Treść jest zwięzła, czytelna, ciekawie opowiedziana. Historia, którą stworzyłem/przeczytałem jest trochę krótja (stąd brak jednej gwiazdki) jednak na pewno do książki wrócę by poznać inne losy bohatera.

Niesamowite. Pierwszy raz się spotykam z takim rodzajem książki. Pomimo tego, że "przeszedłem" już dwie linie fabularne, to i tak mam ochotę na więcej.

Szkoda, że takie krótkie i nie rozwija za bardzo niektórych wątków.

Dużo zakończeń alternatywnych, ale fabuła mało wciągająca.

Świetna powieść interaktywna! Wciąga jak diabli - trzy linie fabularne pochłonąłem w ciągu jednej nocy. Fabuła jest głęboka, niejednoznaczna, poruszająca problemy przemian społecznych, które tak bliskie są naszym czasom. Jednym słowem: REWELACJA!

Brawa dla pana Beniamina Muyszńskiego za swoją najlepszą jak dotychczas książkę! Czytałem już jego "Pokutę" i "Zaginionego" -...

• Moje.
  • Ebook
  • Nie czytałam i nie zacznę
  • Literatura polska (współczesna)
  • Ebook kupiony
  • Posiadam ebooka