Pewnego dnia

Oficjalne recenzje i

Where we belong

[ 47 ] Link do recenzji

Superrr

Główna bohaterka powieści Marianne wiedzie spokojne, ustabilizowane życie. Ma partnera, pracę i właściwie wie jak będzie wyglądało jej życie. Ale pewnego dnia w jej życiu odzywa się przeszłość...Jak zachowa się Marianne , z jakimi emocjami i uczuciami będzie się borykać ? Jakie podejmie decyzje? Powieść bardzo wciąga, jest godna polecenia.

Co to jest za zakończenie?!

Jak zwykle zaczynam od niewłaściwej strony. Zacznę więc jeszcze raz.

Twórczość Emily Giffin nie jest mi tak zupełnie obca, bo dawno, dawno temu czytałam "Sto dni po ślubie". Utkwiła mi w pamięci do dziś. Myślę, że o "Pewnego dnia" też długo nie zapomnę.

Kirby trzy dni po urodzeniu została oddana do adopcji. Jej rodzice nigdy tego przed nią...

Marianna wiedzie spokojne życie, dobra praca, dostatek, mężczyzna, z którym próbuje ułożyć wspólną przyszłość... Ale co się stanie, gdy pewnego dnia do jej drzwi zapuka przeszłość, którą ukrywała 18 lat? Jak pojawienie się córki oddanej do adopcji zmieni jej życie, jej partnera, samej nastolatki? A co z jej biologicznym ojcem? Gdzie jest, co robi, jak zareagowałby na wieść...

Ciepła, wzruszająca historia o odkrywaniu prawdy o sobie i rozrachunku z przeszłością.

Emily Giffin nie wychodzi z formy! W książce porusza bardzo trudny temat w bardzo przyjemny i lekki sposób. Strony same się przewracały, nie pozwalając mi odłożyć "Pewnego dnia". Wzruszająca, subtelna, kobieca. Czyli Emily Giffin w swoim najlepszym wydaniu.

Wciągnęła mnie niesamowicie, ciekawa tematyka, poruszyła mnie historia Marianne i Conrada, na początku byłam za Peterem jednak później kibicowałam Konradowi.. piękna opowieść, jednak zakończenie inne niż bym się spodziewała

Książka opowiada historię kobiety która jako nastolatka zachodzi w ciążę i oddaje dziecko do adopcji. Akcja dzieje się 18 lat pózniej. Córka odnajduje biologiczną matkę fo wywraca jej poukładane życie do góry nogami...
Minus za niedopowiedzenia w zakończeniu.

fajny delikatny subtelny romans

Dyskusje