Forex. Rynek walu­towy dla począt­ku­ją­cych inwe­sto­rów

Mar­cin Milewski Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno biznes, finanse
Edgard
forex
biznes, finanse
Samo Sedno
forex

2073

Książka bardzo dobra, ale jak sugeruje tytuł dla osób początkujących które o rynku Forex nie wiedzą nic. W jasny sposób autor tłumaczy czym jest rynek walutowy i wyjaśnia podstawowe zwroty.

Książka dla amatorów, kompletnie nie mający pojęcia czym jest forex, tak jak pisali wcześniej inni czytelnicy, skierowana raczej do Świeżaków :)

Dobra na początek:)

Książka o wszystkim i o niczym. Przydatna do wypisania sobie terminów do późniejszego wyszukania w internecie.

Autor często posługuje się terminami, które wyjaśni za X stron.

Książka zawiera podstawowe informacje o rynku FOREX. Dowiemy się z niej jak działa ten rynek, kim są forexowi gracze, zobaczymy opisy analizy technicznej i fundamentalnej. Brakuje w niej jednak indywidualnego podejścia poszczególnych graczy, które mogłoby zainteresować czytelników. Wiedza jest bardziej encyklopedyczna niż praktyczna. Uważam, że jej treści przydadzą się...

Ciekawa pozycja, trochę mało konkretów. Polecam dla początkujących, ale wiedzących już co nieco o Forexie.:)

Forex dla począt­ku­ją­cych inwestorów

Lubię wykresy świecowe

O tym, że ist­nieje Forex, czyli rynek walu­towy wiem już kilka lat. To, że wiem, że ist­nieje rynek walu­towy o nazwie Forex, nie zna­czy, że od razu zacznę na nim inwestować.

Kie­dyś nawet mój kolega Mie­tek, poka­zał mi kilka wykre­sów i pró­bo­wał tłu­ma­czyć jak ten rynek działa. Nie mia­łem wtedy...

• Domowa biblioteka
  • D1p