Przedwojenna żydowska Warszawa : najpiękniejsze fotografie

Okładka książki Przedwojenna żydowska Warszawa : najpiękniejsze fotografie
Jarosław Zieliński Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Seria: Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM] albumy
albumy

Mogą Ciebie zainteresować

Oficjalne recenzje i

Wskrzeszanie umarłych

276 0 130

Sporo zdjęć Warszawy, która zniknęła po 1939 roku.

Sporo zdjęć Warszawy, która zniknęła po 1939 roku.

Dodaj cytat z książki Przedwojenna żydowska Warszawa : najpiękniejsze fotografie