Przedwojenna żydowska Warszawa : najpiękniejsze fotografie

Okładka książki Przedwojenna żydowska Warszawa : najpiękniejsze fotografie
Jarosław Zieliński Wydawnictwo: RM Seria: Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM] albumy
albumy

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Wskrzeszanie umarłych

Link do recenzji

To może nie jest arcydzieło sztuki wydawniczej, ale dobrze, bardzo dobrze, że świat warszawskich Żydów mógł zostać ocalony choć w taki sposób.

• Varsaviana
  • Warszawa
  • 🏠 Varsovie
  • Podróże
  • W pierwszej kolejności

Dodaj cytat z książki Przedwojenna żydowska Warszawa : najpiękniejsze fotografie