Dyskusje o książce Wiadomość od nieznanej chińskiej matki. Opowieść o miłości i stracie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
 Magnetyzerka Magnetyzerka[/span [span]  Szamanka od umarlaków Szamanka od umarlaków  Istota zła Istota zła  Demon Luster ...
3 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
1 rok temu
Czytamy w weekend
To akurat prawda. Dlatego jakoś bardzo się nie martwię, po prostu trochę mi szkoda, że nie mogę czytać tyle co dawniej.
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (grudzień 2017)
KUPIĘ - książki Marty Kisiel. Płacę z góry na konto :)
Zapowiedzi wydawnicze i nowości
Tak dziś sobie pomyślałam (pierwszy dzień mojego tegorocznego urlopu, więc mam dużo wolnego czasu), że wrócę do korzeni i coś opublikuję (żeby ożywić tę naszą grupę). 2 pozycje: 1. Wydawnictwo Znak wznowiło  Dzikie łabędzie. Trzy córki Chin Dzikie łabędzie. Trzy córki Chin To...
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)