rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Wiadomość od nieznanej chińskiej matki. Opowieść o miłości i stracie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Czytamy w weekend
To akurat prawda. Dlatego jakoś bardzo się nie martwię, po prostu trochę mi szkoda, że nie mogę czytać tyle co dawniej.
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (grudzień 2017)
KUPIĘ - książki Marty Kisiel. Płacę z góry na konto :)
Zapowiedzi wydawnicze i nowości
Tak dziś sobie pomyślałam (pierwszy dzień mojego tegorocznego urlopu, więc mam dużo wolnego czasu), że wrócę do korzeni i coś opublikuję (żeby ożywić tę naszą grupę). 2 pozycje: 1. Wydawnictwo Znak wznowiło  Dzikie łabędzie. Trzy córki Chin Dzikie łabędzie. Trzy córki Chin To...
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)
Pokazuje 6 z 8
Zobacz kolejne