ROZWIŃ ZWIŃ

Wizyta u mordercy

Okładka książki Wizyta u mordercy
Jacek Joachim Wydawnictwo: Śląsk Seria: Seria z Krukiem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Seria z Krukiem
Śląsk
1968-01-01
1968-01-01
powieść kryminalna powieść polska

więcej Więcej

Jacek Joachim, bohater książek Joachima (Kubikowskiego), to taki pierwowzór porucznika Borewicza. Wygadany, wykształcony, bezczelny, przystojny, mający powodzenie u kobiet (co książka, to inny podbój - oprócz stałej Hanki). A przy tym diabelnie skuteczny i rozwiązujący trudne zagadki.

• KRYMINAŁ/THRILLER/SENSACJA
  • Plany na rok 2017
  • Kryminały z PRL
  • 2016
  • Kryminały PRL
  • Nie ma w bibliotece

Dodaj cytat z książki Wizyta u mordercy