Dear John

Sphere Books
literatura obyczajowa, romans
angielski
978-0-7515-4188-5

Moja ulubiona. Cudowna, wzruszająca. Piękna historia o miłości. Polecam!

Jedna z moich ulubionych.

Jestem rozczarowana. Zupełnie nie kupuję historii jaka została tu przedstawiona. Banalna i przewidywalna. Przestawienie epilogu w prologu całkowicie zepsuło odbiór. Nie ma jakiegokolwiek zaskoczenia. Miłość? Nie widziałam jej. Nie czułam jakiejkolwiek chemii pomiędzy bohaterami. O ile postać Johna polubiłam to Savannah... cóż - taka idealna, przez co nudna i nieprawdziwa....

Nie planowałam przeczytać książki, ale chciałam obejrzeć film, do którego zachęciła mnie obsada aktorska. 😍 Jednak nigdzie nie mogłam go znaleźć, więc zakupiłam powieść. Moja relacja z twórczością Sparksa jest dość burzliwa. Czasami podczas nich płaczę, czasami po prostu mi się podobają, jednak często w większości mnie nużą. 😔 Mimo, że zawsze mają piękne zakończenia, które...

Jak każda inna Sparksa, do przewidzenia, ale wciąga na tyle, że mimo że zna się typ autora, to nie chce się jej odłożyć.

Świetna książka. Szkoda tylko , że nasi głównie bohaterzy na końcu nie są razem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Muszę to przyznać, ale akurat ta książka Pana Sparksa mi się spodobało. I tradycyjne fabuła na "jedno kopyto" jak w pozostałych książkach tego autora, ale miała w sobie coś takiego, że dobrze mi się ją czytało. Polecam

Kolejna książka Nicholasa Sparksa która podbija serca ludzi. Opowiada o chłopaku który postanowił pójść do wojska, może trochę spontanicznie ale był z tego zadowolony. Jednak pewnego dnia poznaje dziewczynę która odwraca jego życie do góry nogami. Czy John zrezygnuje z wojska ? Czy uda im się pogodzić te dwa światy?

Ten autor ma dość specyficzny styl pisania, nie każdemu...

Bardzo lubię Sparksa za jego spokój w narracji, za styl pisania, za historie i bohaterów, których stwarza.
"I wciąż ją kocham" jest historią dwojga ludzi, których połączyła piękna miłość, która jednak nie przetrwała trudnej próby rozstania.
Książka dużo lepsza od filmu.
Polecam.

15 776