Przedświąteczne przygotowania

Julemaneden begynder
literatura dziecięca
Pixi
bajki

Ilustracje na białym tle, fabuła oparta o kolejne okienka kalendarza adwentowego – nie wszystkie, oczywiście, przecież to maleńka książeczunia. W swojej specyficznej prostocie urocza i zdecydowanie w klimacie tytułowych przygotowań.

[Fragment większego tekstu oryginalnie opublikowanego tutaj: http://ostatniazzielonych.pl/2013/12/24/swiateczne-ksiazeczki/]

• Dom
  • Dziecięca biblioteczka

Dodaj cytat z książki Przedświąteczne przygotowania