Zdrada

literatura obyczajowa, romans
978-837799-817-5
Beata Turska
romans

Dałam szansę kolejnej "w miarę romantycznej " książce, ponieważ jak dla mnie takie książki nie grzeszą inteligecją a chciałam przeczytać coś lekkiego "na odmóżdżenie". Jak zwykle standardem jest, że główna bohaterka jest piękniejsza od innych kobiet i w dodatku nie robi nic konkretnego, aby być piękną (fryzura, ciuchy itp.). Po prostu jest i już. Spotyka ją zły los a...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Miałam audiobooka. Wciągnęła mnie ta historia. Bardzo fajnie się jej słuchało.

Ciekawa fabuła, dość realistyczna kreacja bohaterów i ich charakterów. Książka nie tylko jest romansem, ale także ma elementy trzymające w napięciu niczym kryminał.

Ksiazka pokazuje że nie można udać nikomu bezgranicznie , zawsze trzeba myśleć pod względem siebie , bo nikomu nigdy nie dogodzimy w 100%. Grunt pod nogami jest lekki, a jak nam ktoś na niego stanie niż się to skończyć źle. ..

Cudowna książka. Bardzo wciąga i super się ją czyta. Ja nawet popłakałam się przy końcówce książki. Tak mnie wzruszyła ta książka

Pamiętam dobrze, jak kupiłam tą książkę naiwnie wierząc, że będzie na tyle ciekawa, że nie będę wkurzała się typowym dla Steel zakończeniem. Ale zawiodłam się, jak dla mnie czytanie ZDRADY było mordęgą.

Reżyserka filmowa, bogaty pan producent, agent FBI, asystentka gwiazdy... Oto główne postaci książki. Między nimi rozgrywa się dramat: zazdrość, oszustwo, zdrada. Trochę taki hajlajf, podkręcony zbrodnią.

"Zdrada" nie jest książką zaskakującą - styl Danielle Steel wyczuwalny od początku do końca. Ale nie czytało się źle. To taki miły "przerywnik".

Główną bohaterkę podziwiam za to, że dała radę podnieść się po upadku, czyli tytułowej zdradzie przez najbliższe osoby.

Chociaż Danielle Steel jest mi znaną autorką, dopiero teraz miałam bliższy kontakt z jej twórczością. "Zdrada" na dłuższy czas zostanie w mojej pamięci jako banalna historia o wszystkim i o niczym, a sam styl pisarki opierający się o tandetę, odrzuca mnie na tę chwilę od innych powieści spod pióra Steel.

Historia opowiada losy Tallie Jones - znanej reżyserki, której życie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przyjaciółka,wieloletnia przyjaciółka oraz asystentka Brigitte, która wykonywała wszystkie polecenia bez zarzutu oraz była prawą ręką Tallie, okłamywała,okradała i zdradzała uśmiechając się prosto w oczy. Na liście podejrzanych była ostatnia.
"Zdrada" uczy jednego,że nawet najbliżsi mogą ranić i robić rzeczy, które nie przyszłyby nam do głowy, o które nigdy byśmy nie...

Dyskusje

• Danielle Steel