Alicja w krainie czarów

Okładka książki Alicja w krainie czarów
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont USA Seria: Walt Disney literatura dziecięca
1993-01-01
23 min.
Antoni Marianowicz
bajki

Uważam, że są lepsze (choć to może tylko sentyment) jednak mojej małej historia Alicji podoba się obecnie najbardziej ze wszystkich, a to chyba najważniejsze.

To jest ulubiona książka mojej córeczki, często prosi mnie bym jej ją przeczytała. Niektóre momenty znam już na pamięć. :)

JA CHCE TAK PISAĆ!!!!!!!!!!!
alogika + odklejenie od rzeczywistości definiujące rzeczywistość + postaci obecne cholera wie gdzie, tak lekkie! omgomgomg <3
może momentami miałam za dużo tego, ale wrażenie które we mnie zostało to kosmiczna inspiracja i zachwyt.
AAAAA!!!!!!!!!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobra książka choć mam mieszane uczucia.... Czasem mnie śmieszy a czasem nudzi.

Mam jakieś stare wydanie tej ksiazki...

Nie przeczytałam jako dziecko. Próbowałam teraz i nie zachwyciła. Szkoda, bo mając w głowie te wszystkie konotacje, myślałam, że między nami zaiskrzy.

pokręcone

Dzisiaj postanowiłam wrócić do tej książki. Jeremi Przybora robi niesamowitą robotę opowiadając tę historię. Jest napisana w cudowny sposób. Taki idealny dla dzieci. Jako mała dziewczynka kochałam tę książkę. Wplatanie rymów w opowieści zauważa nawet Alicja - "Alicja ani się obejrzała, jak stwierdziła, że ta bajka co jakiś czas staje się wierszowana, czyli dostaje rymów, a...

Książka pt."Alicja w krainie czarów" opowiada o dziewczynce, która przenosi się do innego świata. Tam poznaje swoich przyjaciół.

To moja ulubiona książka z dzieciństwa.
Serdecznie polecam!

najwspanialsza bajka disneya. zawsze wracam do niej kiedy mam zly dzien, aby przeniesc sie do magicznego swiata i rozluznic po ciezkim dniu.

• Dzieciństwo
  • Alicja