Opactwo

The Abbey
kryminał, sensacja, thriller
Jan Hensel
literatura amerykańska

szału nie ma,kolejny raz zasugerowałem się informacją,że to bestseler itd.i kolejny raz zawiodłem się,

Dało się przeczytać, nie męczy. I to wszystko, nie warto.

Na sprzedaż.

Książka nie jest zła, śledztwo kręte i sensowne, bohater przekonywujący. Brakuje jednak drugiego planu pobocznych wątków, ślepych uliczek. Główna fabuła jest zaś trochę za bogata i zbyt "bondowska".

Szału nie ma...

Wielu czytelników zastanawia się skąd biorą się tytuły „bestseller”, „najlepsza książka” i inne, oraz kto je nadaje, lub na jakiej podstawie. Jednych przyciąga taka reklama, innych odpycha – tym bardziej kiedy okazuje się, że mija się ona z prawdą. Czy w przypadku książki „Opactwo” Chrisa Culvera hasło „bestseller” jest tylko sprytnym acz nietrafnym zabiegiem marketingowym,...

Akcja w miarę sprawna choć przewidywalna. Bez fajerwerków ale tez nie totalny gniot.

Kryminał.Detektyw-muzułmanin,gaszący koszmary alkoholem.Przeczytałem.Nie wiem dlaczego jest bestsellerem.

Dla zdesperowanych brakiem innych książek pod ręką:)

Na rynku wydawniczym nieustannie pokazują się książki, które rzekomo zdobyły szczyty list bestsellerów znanych amerykańskich czasopism i sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy. Tego typu informacja na okładce książki ma utwierdzić czytelnika w przekonaniu, że nabywa naprawdę interesującą pozycję. Większość moli książkowych zdaje sobie jednak sprawę, że tego typu chwyty...

Co za nuda...

• Kryminał