Historia współczesnej psychologii

Okładka książki Historia współczesnej psychologii Ludy T. Benjamin Jr
Okładka książki Historia współczesnej psychologii
Ludy T. Benjamin, Jr Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Krótkie wykłady z psychologii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Krótkie wykłady z psychologii
A Brief History of Modern Psychology
Wydawnictwo Naukowe PWN
2008-01-01
2008-01-01
Julitta Rydlewska
Psychologia

Okładka książki Psychologia poznawcza Edward Nęcka, Jarosław Orzechowski, Błażej Szymura, Szymon Wichary
Psychologia po... Edward Nęcka, Jaros...
Okładka książki Historia współczesnej psychologii Schultz Duane P., Schultz Sydney Ellen
Historia współ... Schultz Duane P., S...
Okładka książki Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 1. Podstawy psychologii Robert L. Johnson, Vivian McCann, Philip G. Zimbardo
Psychologia. K... Robert L. Johnson, ...

Autorem książki jest Amerykanin i niestety podczas czytania ani przez chwilę nie da się o tym zapomnieć. Dobór informacji i sposób ich przekazywania również nie zachwyca. Mimo wszystko użyteczne źródło.

Bardzo pomocna w przygotowaniu do egzaminu z Historii współczesnej psychologii. Dużo ciekawostek oraz przykładów interesujących badań - punktu widzenia dzisiejszego odbiorcy nieco kontrowersyjnych. Napisana prostym i przystępnym językiem.

Nie jest beletrystyka lecz książka dla studentów psychologii. Przeczytałam i polecam nie tylko studentom ale też osobom interesującym się psychologią.

Dobra pozycja dla wszystkich którzy chcą rozpocząć przygodę z psychologią.

Dobra pozycja dla wszystkich którzy chcą rozpocząć przygodę z psychologią.

Popularno-naukowa, przydatna studentom psychologii i nie tylko. Sporo ciekawostek, ale bez szokujących spraw czy wydarzeń. Dadzą radę zwykli czytelnicy, jeśli choćby trochę interesują się psychologią.

• Psychologia
  • Studia
  • Studia
  • Psychiatry, psychology, sexology
  • Psychologia
  • 2010

Dodaj cytat z książki Historia współczesnej psychologii