Mama, ja i Łazigóry

83-218-0268-0
Tatry góry

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Fajna, lekka i przyjemna do czytania.
Książka opowiadająca o Zakopanem i okolicach.
O legendach i opowieściach górali czy to prawdziwych czy wymyślonych.
Wakacje spędzone w jednej z góralskich chat, pod zboczem Tatr przez rodzinkę .
Warto przeczytać, ponieważ można dużo dowiedzieć się czy też przypomnieć sobie o słynnych piewcach naszych Tatr.
Kto je wychwalał, kto rozpropagował wioskę Zakopane.
Jak żyli zbójnicy, czy zwykli górale.
A to wszystko na tle wakacji spędzanych przygodowo w górach polskich.

Fajna, lekka i przyjemna do czytania.
Książka opowiadająca o Zakopanem i okolicach.
O legendach i opowieściach górali czy to prawdziwych czy wymyślonych.
Wakacje spędzone w jednej z góralskich chat, pod zboczem Tatr przez rodzinkę .
Kto je wychwalał, kto...

Pod względem przygód książka jest w miarę dobra, chociaż przydługie opisy przyrody powodują, że cała historia za bardzo się wlecze i można się w niej pogubić.

Dodaj cytat z książki Mama, ja i Łazigóry