Dajcie im popływać

Okładka książki Dajcie im popływać
Yvon Chouinard Wydawnictwo: Mayfly Seria: 360 stopni: Człowiek na krawędzi biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
360 stopni: Człowiek na krawędzi
Mayfly
2011-01-01
2011-01-01
Patagonia sport alpinizm

Okładka książki The responsible company. What weve learned from Patagonias first 40 years Yvon Chouinard, Vincent Stanley
Ocena 0,0
The responsibl... Yvon Chouinard, Vin...

Czytalem ksiazke po niemiecku ( wersje zakttualizowana o kolejne 10 lat z firmy patagonia ) ogolnie wspaniala pozycja dajaca swiadomosc jak bardzo wykorzystujemy nasza planete. Opowiadajaca o strategiach i dzialaniach firmy patagonia . oraz o filozofii samego Yvona.
Wspaniala ksiazka wspanialy czlowiek .

Wspaniala ksiazka wspanialy czlowiek .

Dodaj cytat z książki Dajcie im popływać