Dajcie im popływać

Yvon Chouinard Wydawnictwo: Mayfly Seria: 360 stopni: Człowiek na krawędzi biografia, autobiografia, pamiętnik
Mayfly
Patagonia sport alpinizm
biografia, autobiografia, pamiętnik
360 stopni: Człowiek na krawędzi
Patagonia sport alpinizm

Okładka książki The responsible company. What weve learned from Patagonias first 40 years Yvon Chouinard, Vincent Stanley
0,0
The responsibl... Yvon Chouinard, Vin...

Czytalem ksiazke po niemiecku ( wersje zakttualizowana o kolejne 10 lat z firmy patagonia ) ogolnie wspaniala pozycja dajaca swiadomosc jak bardzo wykorzystujemy nasza planete. Opowiadajaca o strategiach i dzialaniach firmy patagonia . oraz o filozofii samego Yvona.
Wspaniala ksiazka wspanialy czlowiek .

• Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Góry ;) :) :)
  • Non fiction
  • MUSIMY KUPIĆ DO 2019
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Dajcie im popływać