Kot

Świat Książki
koty poradnik przewodnik zwierzęta opieka
poradniki
koty poradnik przewodnik zwierzęta opieka

Dość przeciętny poradnik dla miłośników kotów. Znalazło się w nim parę ciekawostek, których nie znałam, jednak w większości powtarzalne informacje. Struktura graficzna książki była bardzo męcząca podczas czytania. Wkradło się też kilka drobnych błędów. Bardzo ładne zdjęcia kotów. Poczytać można, ale jak ma się wybór, to są znacznie ciekawsze poradniki.

• Kocie
  • AS - Poradniki (Koty)