Chung Kuo - Księga II - Złamane koło - Cz. 2 (Szczypta popiołu)

Okładka książki Chung Kuo - Księga II - Złamane koło - Cz. 2 (Szczypta popiołu) David Wingrove
Okładka książki Chung Kuo - Księga II - Złamane koło - Cz. 2 (Szczypta popiołu)
David Wingrove Wydawnictwo: Rebis Cykl: Chung Kuo (tom 2.2) fantasy, science fiction
Chung Kuo (tom 2.2)
The Broken Wheel. An Inch of Ashes
Rebis
1995-01-01
1995-01-01
8371201982
Marek Obarski
Chiny science fiction

Znacznie lepsza niż pierwsza księga tej części. Mam problem nie raz-szczególnie gdy zaczynam czytać nowy tom- z rozpoznawaniem bohaterów, ich imiona nie raz również są bardzo podobne, jednak sama fabuła bardzo wciągająca. Ten tom podobnie, jak poprzedni toczył się głównie wśród jednej historii, dlatego łatwiej było zorientować się w sytuacji. Tom zakończony w ciekawym momencie, z wielką chęcią sięgnę po kolejną część!

• 🚀 Fantastyka naukowa
  • Science Fiction
  • Biblioteka
  • Strych
  • Papierowe

Dodaj cytat z książki Chung Kuo - Księga II - Złamane koło - Cz. 2 (Szczypta popiołu)