Mam przyjaciela policjanta

Ralf Butschkow Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mądra Mysz (tom 20) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
24 min.
Bolesław Ludwiczak
zawody mądra mysz literatura dla dzieci dla dzieci policjant

Ładne i szczegółowe obrazki, przyjemny opis pracy policjanta :) Dowiemy się ,że policjant podczas pracy przemieszcza się nie tylko samochodem ;)
Serdecznie polecam, bardzo dobra pozycja dla dziecka poznającego świat oraz różne zawody a przede wszystkim nowe słowa związane z pracą policjanta :)

Ciekawa pozycja dla przedszkolaków, w ogóle nie nudzi się dzieciom, trzyma estetykę zarówno w warstwie graficznej jak i literackiej :)

Zachęcając wszystkie mamy i ojców do sięgnięcia po serię z MĄDRĄ MYSZKĄ powiem, że przez minione 2 lata czytałam swoim dzieciom książkę o sympatycznych posterunkowych: Tomaszu i Marioli chyba 100 razy. Pomimo bogatego wyboru innych książeczek na półce, nigdy się moim pociechom nie nudzi. Służbę stróżów prawa przedstawiono w niezwykle ciekawy i szeroki sposób. Można się z...

• Dla dzieci
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Dzieci
  • Biblioteka
  • Jaśko
  • 2013 czytane synkom
  • Chcę przeczytać z Emilką

Dodaj cytat z książki Mam przyjaciela policjanta