Świat w 2025 - scenariusze Narodowej Rady Wywiadu USA

praca zbiorowa Wydawnictwo: fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-929500-0-4
Opracowanie zbiorowe
świat w 2025 przewidywania
fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-929500-0-4
Opracowanie zbiorowe
świat w 2025 przewidywania

Mi się podobało. W większości syntetyczne opinie i prognozy, bez miliona tabel i statystyk, wolę sposób opisowy niż matematyczny, więc taki sposób przedstawienia przyszłości mi pasował. Część prognoz już się powoli realizuje, część było nietrafnych, ale trzeba pamiętać, że książka powstała kilka la temu.

jak w opisie autora. Juz teraz widac że scenariusz nie przewidział pasma niepowodzeń zwiżazanego z kryzysem oraz rewolucjami w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Książka warta przeczytania szczególnie dla zapaleńców polityczno/ekonomicznych.

• Teorie spiskowe
  • 2Chcę w prezencie