Opowieść Minny: potajemny romans doktora Zygmunta Freuda

literatura piękna
83-85467-91-2
Anna Bartkowicz
Anna Bartkowicz Minna Bernays Zygmunt Freud

"Od kilku miesięcy pomagam Zygmuntowi pisać książkę o marzeniach sennych. Bardzo jesteśmy tym zajęci. Każdego wieczoru, po skończeniu pracy, kochamy się i dzięki temu nasz wspólny trud staje się jeszcze piękniejszy. (...) Zygmunt powiada: - Osoba, której sny są analizowane, zna rozwiązania własnych problemów. A ja za pomocą psychoanalizy mogę jej pomóc w znalezieniu tych...

• - Klimaty Wiednia -
  • 2009 Nabytki