Al-Kaida i korzenie nowocześności

John N. Gray Wydawnictwo: Aletheia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-89372-22-3
Aletheia
terroryzm
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-89372-22-3
terroryzm

Autor z wrodzoną sobie erudycją broni na początku książki postawionej tezy, że Al-Kaida jest produktem nowoczesności. Można się zgadzać, lub nie. Niektóre opinie mnie zainteresowały, inne zupełnie odrzuciłem, ale uważam że książka warta przeczytania.

• Non fiction
  • 02 Filozofia
  • 04 Nauki polityczne
  • Ekonomia/polityka
  • Socjologia/Psychologia
  • Terroryzm

Dodaj cytat z książki Al-Kaida i korzenie nowocześności