Strzeż się potwora

Anna BahrynowskaAnna Głomb Wydawnictwo: Almaz fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-933011-2-6
Almaz
Alchemia Słowa Avangarda antologia
fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-933011-2-6
Alchemia Słowa Avangarda antologia

Okładka książki Nowa Rewolucja Anna Askaldowicz, Nadia Gasik, Magdalena Grajcar, Karolina Kisiel, Justyna Kułak, Agnieszka Kwiatkowska, Leszek Masierak, Magdalena Małek, Barbara Smęder, Daria Wicka, Ida Żmiejewska
6,4
Nowa Rewolucja Anna Askaldowicz, N...

Okładka książki Antologia Opowiadań Elgacon Tom VI Łukasz Borowiecki, Katarzyna Hajok, Wojciech Kowalski, Dominik Letner, Damian Nowak, Dominika Tarczoń
10,0
Antologia Opow... Łukasz Borowiecki,&...
Okładka książki Cyberpunk: Stories of Hardware, Software, Wetware, Evolution, and Revolution Pat Cadigan, Cory Doctorow, William Gibson, James Patrick Kelly, Jonathan Lethem, David Marusek, Rudy Rucker, Lewis Shiner, John Shirley, Bruce Sterling
9,0
Cyberpunk: Sto... Pat Cadigan, Cory D...
Okładka książki 13 Adam Bełda, Bartosz Boroński, Marek Dryjer, Patryk Duda, Mateusz Działo, Damian Korzeb, Monika Korzeb, Kamil Kwiatkowski, Rafał Nieradzik, Iwona Sewera, Dariusz Sidor, Michał Sietnicki, Michał Tusz
8,0
13 Adam Bełda, Bartosz...

Upolowane: Antologia „Strzeż się potwora”, e-book

Pokrzywnica: Darmowy zbiór opowiadań „Strzeż się potwora” to wspólne dzieło redakcji serwisu Alchemia Słowa, Stowarzyszenia Avangarda oraz wydawnictwa Almaz. Moim zdaniem całkiem jadalny, a nawet zawiera kilka smakołyków.

Ciernik: Podobały mi się dwa opowiadania, może nawet trzy.

Pokrzywnica: Które?

• Opowiadania
  • Fantastyka polska
  • Ebooki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Strzeż się potwora