Rozciąganie odprężone.

Aha!
sport
stretching ćwiczenia sport relaks odprężanie

Kup książkę

Moja ocena być może jest nieco niesprawiedliwa, gdyż oceniam te pozycję nie jako pierwszą, a kolejną z "serii".

A "seria" jest następująca -- przede wszystkim trzeba promować siebie i kolegów z zaklętego kółka różańcowego "fit". Obowiązkowymi punktami serii jest wmówienie czytelnikowi, iż należy dokonać zakupu kolejnych książek.

Dany autor to dana aura -- jak nie...

Uśmiechnięty Rosjanin wielokrotnie zaznacza swoją odrębność kulturową od "zachodu", podczas gdy książkę kończy stwierdzeniem "witaj w rankingach mutantów". Nie chciałbym umniejszać znacznej wartości teoretycznej tej książki, jednakże forma przekazu tej wiedzy oraz użyte słownictwo są kierowane do nastolatków napalonych testosteronem i nie wiadomo czym jeszcze ogarniętych...

Niesamowita, merytoryczna, inspirująca. Uzupełnia wiedzę ukierunkowując na realizację założonego wcześniej celu.

2027

Miałem tylko zerknąć, ale przeczytałem od razu całość. Może dlatego, że książka zawiera wiele ilustracji i niezbyt obszerny tekst, co daje czytelnikowi pewien komfort.

Pavel Tsasouline jest czterokrotnym mistrzem świata w trójboju siłowym, oraz psychologiem sportu. A teraz pytanie za sto punktów. Czy można zrobić szpagat w czasie krótszym, niż pół roku. Oczywiście, można...

Nie było to dla mnie odkrywcze, ale czasem warto sobie pewne zasady ćwiczeń odświeżyć.

„Ból to tylko znak, że z twojego ciała uchodzi słabość”

Książka pozytywnie mnie zaskoczyła. Dokładne tłumaczenia ćwiczeń, obrazki. Opisanie podstaw fizjologi rozciągania prostymi słowami było dla mnie bezcenne - jedne 2 zdania i wiesz tyle co musisz. Ilość ćwiczeń opisanych jest wystarczająca. Ćwiczenia są podzielone na stopnie dwa zaawansowania. Nie mam się do czego...

Książka zawiera ciekawe spojrzenie na trening rozciągania mięśni. Ćwiczenia w niej zawarte nie zajmują wiele czasu.

W pełni zadowolony treści. Nie dałem maksymalne oceny, ponieważ książka pełnię wiedzy oferuje tylko w płaceniu z inna książka. Z "Super Stawami" - nie lubię takich zabiegów bo to trochę naciąganie na kasę.. ale jako, ze druga książkę jest równie świetna daję prawie maksa!

Autor przedstawia inne podejście do rozciagania, tak bardzo różne od tego nauczanego w większości szkół, a zarazem dalece lepszego. Książka zdecydowanie mi pomogła i dalej pomaga. Wiele rzeczy stało się bardziej zrozumiałych. Autor wytyka także częste błędy popełniane przy stretcchingu.

wartość sama w sobie, aż chciałoby się więcej... trochę droga jak na swoją objętość, ale skoro ma działać

Dyskusje

• Sport
  • Chcę w prezencie
  • Trening
  • Poradniki
  • 2012

Dodaj cytat z książki Rozciąganie odprężone.