Teraz Rock. Kolekcja 'po całości', nr. 17. Rammstein

2012-07-13
52 min.
1730394X
Teraz Rock muzyka czasopisma

Zbiór ciekawych artykułów, wywiadów i zdjęć Rammsteina ukazujących zespół na przestrzeni lat swojej działalności. Warta przeczytania dla każdego fana.

Świetny numer o świetnym zespole. Jednym z moich ulubionych. Ciekawy, rzetelny i przede wszystkim wspaniale zrobiony, z układem artykułów chronologicznym do historii zespołu. Super!
Polecam wszystkim fanom Rammsteina, bo naprawdę warto.

Polecam wszystkim fanom Rammsteina, bo naprawdę warto.

Dodaj cytat z książki Teraz Rock. Kolekcja 'po całości', nr. 17. Rammstein