Forum snów

Okładka książki Forum snów
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 7) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 7)
Hartigrama
2012-07-01
2012-07-01
Marcin Pracki
samorealizacja samopoznanie wizualizacja

więcej Więcej

Bardzo fajnie napisana książka w formie dialogu Umysłu,Duszy i Nadzorcy, którzy cały czas obserwują uczestników forum transerfingu .Uczestnicy tego forum dzielą się ze sobą swoimi doświadczeniami, cudami i kłopotami życia codziennego z uwzględnieniem zastosowania zasad transerfingu.
Przyjemnie się to czyta ,a doświadczenia życia codziennego bardzo przejrzyście ukazują czego...

• Rozwój osobisty
  • Transformation Mastery
  • Na faktach
  • Na półce do przeczytania
  • Boox na booki - czyli mam czytnik :)

Dodaj cytat z książki Forum snów