Transfering rzeczywistości, tom VII. Forum snów

Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 7) poradniki
Marcin Pracki
Hartigrama
samorealizacja samopoznanie wizualizacja
Transerfing rzeczywistości (tom 7)
poradniki
Marcin Pracki
samorealizacja samopoznanie wizualizacja

Bardzo fajnie napisana książka w formie dialogu Umysłu,Duszy i Nadzorcy, którzy cały czas obserwują uczestników forum transerfingu .Uczestnicy tego forum dzielą się ze sobą swoimi doświadczeniami, cudami i kłopotami życia codziennego z uwzględnieniem zastosowania zasad transerfingu.
Przyjemnie się to czyta ,a doświadczenia życia codziennego bardzo przejrzyście ukazują czego...

• Rozwój osobisty
  • Transformation Mastery
  • Vadim Zeland
  • Na faktach
  • POSIADAM EBOOK
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Transfering rzeczywistości, tom VII. Forum snów