Kicia Kocia zostaje policjantką

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia (tom 8) literatura dziecięca
Media Rodzina
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci policja policjant policjantka zawody zawód
Kicia Kocia (tom 8)
literatura dziecięca
2011-01-01

My należymy do fanów Kici Koci, dlatego więcej o tej serii krótkich opowiadań dla najmłodszych pisałam na moim blogu: https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/01/kicia-kocia-gdzie-jest-szczurek/

Szkoda, że w mojej okolicy nie ma takich uczynnych policjantów, jak pan Staś :/ Bdw: nie wpadłam na to, żeby z papieru zrobić kajdanki a z zakrętek od słoików odznaki.

Kici Koci wypadły zakupy z torebki na pasach i dzięki temu, że pomógł jej policjant i zobaczyła, że wszyscy muszą się go słuchać, sama zapragnęła zostać policjantką. Zabawa z przyjaciółmi w policjantów i złodziei była bardzo udana.

Mojemu dziecku bardzo przypadła do gustu seria Kici Koci ta akurat należy do tych ciekawszych:)

• Dla dzieci
  • Kicia Kocia