Poślubić wicehrabiego

Adrienne Basso Wydawnictwo: Amber Cykl: Poślubić wicehrabiego (tom 1) Seria: Love & Story literatura obyczajowa, romans
To wed a viscount
8324120068
Maria Wójtowicz
Amber
romans literatura dla kobiet harlequin uczucia
To wed a viscount
Poślubić wicehrabiego (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
8324120068
Maria Wójtowicz
Love & Story
romans literatura dla kobiet harlequin uczucia

Dawno nie czytałam gorszego badziewia choć bardzo lubię książki tego typu. Flaki z olejem normalnie przez całą książkę

"Poslubic wicechrabiego "jest pierwszą częścią serii o tym samym tytule.

W pierwszej serii historia skupia się wokół miłości Faith Linden i Gryfinna wicechrabii Dewhurst .

Griffina zawsze był młodszym bratem, wiec nie mógł liczyć na tytuł i odziedziczenie rodzinnego majątku. Jednak dostał od ojca pomoc finansowa i został kapitanem własnego statku. Podróże i przygody...

Czasem muszę:) Romantyczna, spełniona miłość, pałace, dworki, służba, majordomus:) Cudowne:) Tęsknię, ale tylko poczytać o tym mogę ;)

Historia dziewczyny zawzięcie dążącej do jednego celu - małżeństwa! Na szali jest uratowanie swego rodzinnego domu,dziedzictwa które mogłaby otrzymać w spadku jedynie poprzez małżeństwo z wicehrabią. W tamtych czasach bycie pozbawioną,naturalnie kobiecych wdzięków oraz bycie po dwudziestce wcale tego nie ułatwiało. Szczególnie,jeśli było się już raz zaręczoną przez kilka...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zawsze w każdej opinii będę podkreślać, że lubię kobiety z "powerem". Takie, które wiedzą, czego chcą i potem brną do celu. I taka jest bohaterka tej książki. Ale wrażenie to jest tylko pozorne, bo gdy lepiej ją poznajemy, to okazuje się, że po początkowej brawurze niewiele pozostaje. Im dalej czytałam, tym mniej byłam zainteresowana.

To wcale nie znaczy, że książka jest...

Trochę mi się dużyła ta powieść, nie zachwyciła mnie, a nawet miejscami mnie nudziła, ale końcówka bardzo mi się podobała, dlatego dałam o jedną gwiazdkę więcej niż zamierzałam.

Na półkach: , , , , ,

Przewidywalny romansik w sam raz na wieczór po nartach z kontuzjowaną nogą. Absolutnie niewymagający zaangażowania intelektualnego, nienudny, lekko bawiący. Z filiżanką czekolady lekkostrawny :).

Jedna z pierwszych książek Adrienne Basso, którą kupiłam i przeczytałam wielokrotnie.

Faith Linden jest dwudziestoparoletnią kobietą, która jest zdesperowana. Bardzo zdesperowana. Chcąc zatrzymać Mayfair Manor, Faith musi wyjść za mąż. Ale to nie może być pierwszy lepszy mężczyzna, który jej się nawinie...

Griffin Sainthill otrzymał tytuł wicehrabiego, po swoim zmarłym...

Pierwsza książka pani Basso, którą przeczytałam.
Zdecydowanie nie żałuję wyboru, ponieważ bardzo mi się podobała :)
Główni bohaterzy uroczy i oczywiście wicehrabia "Bóg seksu".
Fajna, przyjemna lektura.

Nudno... Nic właściwie się nie działo. Takie byle jak opisywanie życia, które nie było ani trochę ciekawe. Raczej nie polecam.

Dyskusje

• Romans historyczny