Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady potęgi osobistej

2011-07-25
2011-07-25
Marcin Kowalczyk, Bartosz Sałbut

więcej Więcej

Osobom interesującym się samorozwojem nie trzeba tłumaczyć, kim jest pan Hill. Niewtajemniczonym powiem, że w tej dziedzinie ma on taką pozycję jak Adam Małysz w skokach czy Stephen King w literaturze grozy.

Nakładem wydawnictwa Helion ukazała się druga część praw sukcesu. Wśród omawianych praw znalazły się: inicjatywa i przywództwo, wyobraźnia, entuzjazm oraz...

• Biznes
  • Chcę w prezencie
  • E-BOOK * To See
  • 001. Mam - literatura faktu
  • Poradniki, Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady potęgi osobistej