Trójkąt Bermudzki

8320315697
Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
literatura faktu
8320315697

Przykład książki zawierającej wszelkie potrzebne fakty ale niewciągającej.
Wszystkie historie podobne do siebie.
Zawiera kilka obalonych już teorii z zakresu piramidologi brak natomiast bardziej interesującej i częściej popieranej teorii o załamaniu czasoprzestrzeni.
Obiektywnie nie jest zła ale na pewno istnieją ciekawsze książki w tym temacie.

Nie warto czytać jeśli czytałeś już inną książkę o trójkącie. Tak naprawdę wszystkie takie książki to wymienianie faktów i domysły co mogło powodować zniknięcia, anomalie.

Doskonały przykład książki "lekkiej, łatwej i przyjemnej" idealnej na długie podróże lub dłuższy pobyt w łazience ;) Jeżeli interesuje Ciebie ten temat to możesz ją przeczytać. Jednakże nie jest ona warta zakupu. Nie wnosi nic nowego do tematu.

• Marynistyczne
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt