Kuroshitsuji Tom 6

Kuroshitsuji (tom 6)
komiksy
Karolina Balcer
manga komiks demon lokaj kuroshitsuji

Mimo że te posty są od siebie oddalone, wcale nie czekałam na kolejne tomiki „Kuroshitsuji”, gdyż miałam je na półce. Zatem, ledwo kończąc tom czwarty, od razu zabrałam się za tomik piąty i kolejne dwa. Nie wyobrażam sobie czekać na dalsze przygody dłużej, niż 5 minut.

W piątym...

Tutaj wszystko się rozkręca i robi coraz lepsze <3

Świetna część.
Ciel i Sebastian trafiają do cyrku, gdzie arystokrata musi się przystosować, co jest ciężkie do wykonania. Nic w sumie dziwnego.
Końcówka pełna napięcia. Aż żałuje, że nie mam jak na razie więcej tomów w domu! :D
Gorąco polecam ! ! !

1900

Na półkach: , , , , ,

Kurczę, za licho bym się nie spodziewała, ale naprawdę zaczyna mi się toto podobać. Nie żebym zaraz miała kupować czy fanować, ale czyta się coraz przyjemniej, Elementy Komiczne coraz częściej naprawdę bawią (chociaż to może zasługa braku służby), tropione tajemnice ciekawią, wybiszona kreska aż tak nie wadzi i nawet główni bohaterowie mniej irytują. Oby tak dalej, fajnie...

Scena z Sebastianem i tygryskiem.. cudowna <3 kochammmm ^_^

Polecam każdemu

Na półkach: , , , ,

Z każdym tomem zachwycam się coraz bardziej kreską pani Toboso i rozbraja mnie jej umiejętność kreowania bohaterów! Cyrk w tym tomie przypomniał mi o Karnevalu, ale zdecydowanie mroczny styl w jakim został przedstawiony nadaje charakteru. :D

Historia z cyrkiem - moja ulubiona, zaraz po głównym wątku. Pierwszy rozdział z Sebastianem i tygrysem... po prostu piękne xD

Uwielbiam tą część!!!!! musze jak najszybciej przeczytać następną xd

Kocham.

Dyskusje