Zezowaty duet

Jarosław Borszewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie Seria: Biblioteka Debiutów poezja
Wydawnictwo Łódzkie
Jarosław Borszewicz wiersze poezja
poezja
Biblioteka Debiutów
Jarosław Borszewicz wiersze poezja

Takie to dziwne było, niby fajne, a z drugiej strony niezrozumiałe dla mnie. Jak ktoś lubi wierszyki to mu się spodoba. Do mnie ta forma przekazu myśli jest zbyt chaotyczna, stąd też taka ocena i taki dziwny komentarz ;p

no super grafomania, super się bawiłam

"nie ma śmierci,
gdy czytam taką książkę,
która mi wystarcza
za wszystkie książki świata"

Poluję na tę książkę od bardzo dawna i nigdzie nie mogę jej kupić. Czy miałby ktoś takową odsprzedać? jeśli tak - proszę o kontakt: zusamm@vp.pl

1981

Nie czuję się za bardzo kompetentna do recenzowania wierszy, więc napiszę tylko - bardzo proste w formie, bardzo oszczędne w środkach wyrazu, bardzo mocno nasycone emocjami wiersze. Krótki, ale treściwy tomik. Dobry do czytania nocą.

Dla zainteresowanych - tom został wznowiony :D

Można czytać bez końca. To jeden z tych poetów których wciąż mało

Bardzo nierówny poeta z tego Borszewicza, ale rzadziej zahacza o grafomanię niż Wojaczek, to pewne.

Świetne, poruszające, trafiające w sedno i zaskakujące.

Polecam przeczytanie "Mroków" Borszewicza. To niesamowite, te książki przenikają się nawzajem, jedna wynika z drugiej..

Czytane sercem, nie oczami. Jedyną wadą tych wierszy jest to, że wciąż mi ich mało!

• Chcę w prezencie
  • Poezja