Dyskusje o książce Koniec wieczności

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Moda na „staroświecką” SF
Wiele książek Dedalusa nigdy nie pojawia się na stronie, podejrzewam że nie chce im się tego wprowadzać, bo to zwykle końcówki nakładu, egzemplarzy jest mało, czasem kilka. Różne rzeczy mają nawet w poszczególnych księgarniach, dlatego napisałem, że na Chmielnej mieli to i to, bo np. na Koszykowej leżało co innego, a w Krakowie na Grodzkiej były jeszcze inne rzeczy. I nie...
3 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
6 lata temu
Czytam w weekend
Bardzo dobrze😉 Ja z kolei nie miałam jeszcze przyjemności z Panią Katarzyną
7 lata temu
Szukam książki o podróżach w czasie
Polecam Trylogie czasu Kerstin Gier taka bardziej młodzieżówka o genie pozwalającym podróżować w czasie, dowcipna, ironiczna bardzo wciągająca. Chyba chodzi ci o coś w tym stylu. Pozdrawiam i miłej lektury
Podróże w czasie.
Co prawda to dla nastolatek, ale ja tę serię uwielbiam:  Czerwień rubinu  Błękit szafiru  Zieleń szmaragdu A bohaterka nie jest zbuntowana i super-niezależna, a raczej zakręcona :) Swego czasu zaczytywałam się też w  Małgosia contra Małgosia
Pokazuje 6 z 8
Zobacz kolejne