Harvard Business Review. Kobiety i biznes

Onepress
2006-01-01
Ewa Borówka, Joanna Krzemień-Rusche
Harvard Business

Na książkę składa się 8 rozdziałów, które są przedrukami badań publikowanych wcześniej w Harvard Business Review. Dzięki temu poznać można perspektywy różnych autorów, bowiem każdy artykuł został napisany przez inną osobę. Szkoda tylko, że niektóre badania są tak stare - najstarszy przedruk dotyczy obserwacji z 1990 roku, a sama książka została wydana aż 15 lat później. Powstaje więc pytanie, na ile prezentowane dane są aktualne? W świecie biznesu 15 lat to całe wieki.

Ciąg dalszy recenzji: http://kobiecefinanse.pl/kobieta-w-biznesie-polecane-ksiazki-cz-1/

• Bank Nauki
  • Z_2013 i wcześniej