Zosia z ulicy Kociej. Na tropie

Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 2) literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
Zosia z ulicy Kociej (tom 2)
literatura dziecięca

Ciekawa fabuła Polecam

Całkiem, całkiem.

Bardzo fajna książka. Czytałam ją mamie i mojej młodszej siostrze - bardzo im się podobało! Polecamy 😍😀😃

Druga z serii książek o rezolutniej Zosi, która mieszak przy ulicy Kociej 5 i uwielbia przesiadywać na swoim ulubionym drzewie w ogrodzie. Zosia idzie do czwartej klasy i musi stawić czoła nowym przygodom i wyzwaniom czwartoklasisty, a jednym z nich jest matematyczka! Jednak z wesołą rodziną Wierzbowskich nie będziecie się nudzić. To przezabawna historia, która daje wiele...

Lato się kończy i Zosia idzie do czwartej klsy szkoly podstawowej. Dziewczynka musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, nowymi uczniami, przedmiotami i nową nauczycielką matematyki którą uczniowie(A szczególnie Zosia) nie darzą sympatią. Nauczycielka szybko dostaje przydomek Mroczna Pampira. Na szczęście na ratunek przybywa mama Zosi, która wpada na pomysł zorganizowania...

Super książka pełna humoru i ciekawych historii!

Druga książka o przygodach Zosi. Myślę, że po przeczytaniu pierwszej na pewno każdy polubił tę bohaterkę i co więcej sięgnie po kolejne tomy serii. W drugiej książce nie zabrakło humoru i na pewno wciągnie na wiele godzin. Serdecznie polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Kolejna część zabawnej serii o rezolutnej dziewczynce i jej rodzinie.

Drugi tom, przedstawia przygody Zosi podczas kończących się wakacji. Dzieje się dużo. Idealna książka na nudę.

• Zosia z ulicy Kociej
  • Biblioteka