Mickiewicz - dzieciom

Adam Mickiewicz Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza literatura dziecięca
8320544890
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
literatura dziecięca
8320544890

Dla mnie to jedna z tych książek z dzieciństwa, których nie sposób zapomnieć. Dzięki niej zapoznałam się zarówno z bajkami, jak i z niektórymi balladami Mickiewicza. Pomijając treść i styl samych utworów, które zachwyciły mnie same w sobie, chciałabym skupić się raczej na warstwie graficznej książki.

Co tu dużo mówić - ilustracje są po prostu genialne! Tryskające...

• Adam Mickiewicz
  • Literatura polska