Świece na Bay Street

Libros
2001-01-01
2001-01-01
Krystyna Chmielowa
młodzieńcza miłość mieszczańska mentalność ucieczka powrót przyjaźń miłość przemijanie tajemnica

więcej Więcej

Książkę przeczytałam i kupiłam jedynie dla tego, że w miarę dobrze była oceniana. Prosto napisana i szybko się ją czyta i chyba tyle z zalet. W ogóle nie trzyma w napięciu, dobrnęłam do końca jedynie dlatego, że zapłaciłam za tą książkę. Opowiada o przyjaźni i miłości do kobiety z dzieciństwa, która po wielu latach wraca w rodzinne strony z synem. Kobieta (De De) choruje na...

Piękna. Popłakałam się... :) Polecam..

Już od pierwszych zdań nie można zbyt wiele się spodziewać od tej książki. Do tego mylący opis z ostatniej strony - "wzruszająca do łez" z czym absolutnie nie mogę się zgodzić. Co prawda przedstawiona historia w rzeczy samej jest smutna, ale sam jej opis i forma książki nie porusza, a nawet nudzi. Ta książka, to niestety zmarnowany przeze mnie czas.

• Ebook
  • Obyczajowe