Pomóż dziecku z ADHD. Praktyczny poradnik dla rodziców i pedagogów

Kate E. Spohrer Wydawnictwo: KE Liber poradniki
KE Liber
poradniki
2006-01-01

Ta cieniutka książeczka zawiera w sobie jedynie materiały do pracy z własnym dzieckiem. W większości wskazują na samodzielne podejście do ich opracowania, ale przecież dziecko nadpobudliwe samo z siebie ich nie wykona. Takie dziecko ma problem już na starcie z rozpoczęciem zadania. Samo wejście w tryb przygotowawczy do pracy stanowi wyzwanie, potem żeby utrzymać uwagę przy...

• Ciekawa ludzi
  • ADHD/autyzm/zaburzenia