Wojsko Polskie 1939-1945. Barwa i broń

wojsko wojskowość militaria II wojna światowa historia
militaria, wojskowość
8322320558
wojsko wojskowość militaria II wojna światowa historia

Książka, która spowodowała moje zainteresowanie historią i wyposażeniem Wojska Polskiego w czasach II wojny światowe,j.

Książka bogata w ilustracje oraz w podstawowy opis przebiegu działań poparty dokładnymi mapami bitew.

Na półkach: , , , ,

Ta praca z serii ,,Broń i barwa" to imponujący zbiór informacji na temat właściwie całego sprzętu WP podczas drugiej wojny światowej. Broń, mundury, pojazdy, sztandary, odznaczenia, orły... Jest wszystko. Uwzględniony został nie tylko sprzęt sił zbrojnych na zachodzie i w ZSSR, ale również powstańców, przez co książka ta dostarcza informacji na temat wyposażenia zarówno...

• Historia
  • historia