Legacy

Lois McMaster Bujold Wydawnictwo: Eos, HarperCollins fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Eos, HarperCollins
fantastyka fantasy love
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
fantastyka fantasy love

Nieco się nudziłam. Zwroty fabuły były dość oczywiste. Pierwszy tom znacznie bardziej mnie wciągnął. Natomiast autorka znów ujęła mnie opisywaniem drobiazgów obyczajowych, a w końcówce włączyły mi się emocje - głównie irytacja. Na szczęście pani Bujold zakończyła po mojej myśli ;)

I ja to kupiłam...

• Własne