Jeśli się nie obudzę

Andrzej Flisek

Oficjalne recenzje i

Śniąc rzeczywistość

Link do recenzji

Przyjemna książka na zimowy wieczór

Książka wzruszająca. Opowieść o dzieciństwie i jego nieuchronnym przemijaniu. Refleksja na temat dorastania. Autor cechuje się wyjątkową wrażliwością. Nie ukrywam że książkę momentami czyta się cięzko a to ze względu na wielopłaszczyznowośc powieści. Moim błędem było potraktowanie tej historii jako lekkiej lektury na wakacje czytanej gdzie popadnie. Książka na pewno na...

ciężko mi się ją czytało

• Biblioteka F22
  • 2014 przeczytane
  • Do recenzji
  • 2012
  • Oddane/Sprzedane
  • 2013
  • R T

Dodaj cytat z książki Jeśli się nie obudzę