Her Every Pleasure

Okładka książki Her Every Pleasure Gaelen Foley
Okładka książki Her Every Pleasure
Gaelen Foley Wydawnictwo: Ballantine Books Cykl: Trylogia The Spice (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Trylogia The Spice (tom 3)
Ballantine Books
2008-03-26
2008-03-26
978-034549669-0

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Książka trafia na moją czarną listę z kilku powodów.
Po pierwsze czerwona gorączka nazywana pożądaniem, bo to do siebie czują bohaterowie już przy pierwszym spotkaniu. Trochę żenujące, ale co ja tam wiem.
Gdy spotykam jakiegoś mężczyznę po raz pierwszy, pot mnie nie oblewa na widok jego tygrysich ruchów i zarysu ust.
Ech...
Po drugie, ot tak, po prostu mi nie podeszła ta historia.
Może powoli dojrzewam do ambitniejszej literatury, może wzięłam książkę w nieodpowiednim momencie zycia, a może za jakiś czas spojrzę na nią łaskawszym okiem.
Póki co, dziękuję ale nie.

Książka trafia na moją czarną listę z kilku powodów.
Ech...
Po drugie, ot tak, po prostu mi nie podeszła ta...

Księżniczka Sophia zamierza odzyskać Kretę, którą władał kiedyś jej ojciec.
Jednak musi uciekać przed wrogami,chcą ją zgładzić.
Ukrywa się w lesie w angielskiej wsi, u leczące wojenne rany majora Knigta.
Piękna nieznajoma pragnie złożyć swe życie w jego rękach.
Major Knight nie wie tylko,że Sophie jest księżniczką.
Postać księżniczki Sophi bardzo mi się podobała i majora Knigta obu polubiłam.
On walczył dla swojej ukochanej, stanął do walki, żeby powalczyć o nią.
"Jej przyjemność" romans historyczny zachwyca, wciąga...super.
Przeczytałam z przyjemnością,miłe chwile spędziłam!!!

Księżniczka Sophia zamierza odzyskać Kretę, którą władał kiedyś jej ojciec.
Jednak musi uciekać przed wrogami,chcą ją zgładzić.
Ukrywa się w lesie w angielskiej wsi, u leczące wojenne rany majora Knigta.
Piękna nieznajoma pragnie złożyć swe życie w jego rękach.
Major Knight nie wie tylko,że Sophie jest księżniczką.
Postać księżniczki Sophi bardzo mi się podobała i majora...

Ciekawy, przygodowy romans historyczny. Można przeczytać. Ja jednak miałam nadzieję na coś lepszego...

Romans historyczny bardzo często kojarzy mi się (czasem wręcz powiela) z jakimś innym, ale ten jest wyjątkowym połączeniem romansu, akcji, historii i co mi się spodobało to: kwestii zaufania. Według mnie wyłamuje się troszkę poza utarty tok i przez to jest zdecydowanie lepszy od innych :) Jedyne czego żałuję to tego, że zaczęłam od ostatniej części :(

Ostatni tom o Knigtach dosłownie mnie wciągnął.
Gabriel poprzysiągł sobie, że więcej nie stanie do walki. Ale co się stanie gdy piękna nieznajoma poprosi go o pomoc? Czy odmówi a może zmierzy się z przeszłością?
Sophie chce odzyskać wyspę Kavros, którą niegdyś rządził jej ojciec. Wbrew temu, że Sophie jest kobietą to chce sprawować władzę. Wielu niezamężnych kawalerów, chce się z nią ożenić - jednakże oni nie interesują Sophii.
Gabriel pragnie ciszy i spokoju, ale nie jest mu to dane. Sophie przypadkowo trafia do szopy Gabriela. Nie chcąc mu ujawnić swojej tożsamości przyjmuje pracę służącej. Jakież czeka zaskoczenie majora, kiedy dowie się, że jego piękna Sophie jest księżniczką...
Jedna z najciekawszych części o Knigtach. Ale równie dobrze wciągająca jak każde inne.
Miłość, silna nienawiść, porwanie, stawienie czoła przeszłości, aby zacząć żyć przyszłością - to wszystko znajdziesz w tej książce. Polecam!

Ostatni tom o Knigtach dosłownie mnie wciągnął.

Krótko, książka opisuje poświęcenie, wielkość miłości i chęć posiadania. Delikatnie inna niż wszystkie romanse. Wątki są zaplecione w akcje, która jest szybka. Czy księżniczka zostanie uratowana i w jakie ręce wpadnie ?

Cała trylogia po prostu zachwyca!!! Aż żal że to już koniec. Naprawdę polecam !!!!

Najsłabszy romans który czytałam. Początek jak najbardziej super ale dalej to bardzo kiepsko... Pan major był ciekawą postacią na początku ale im bardziej się go poznawało tym bardziej mnie zniechęcał. Tak samo jak księżniczka Sophia. Doczytałam tylko do połowy, gdyż nie jestem w stanie dokończyć tej książki.

Podobał mi się sam pomysł akcji książki, ale sama książka już nie. Za bardzo przypominała "Księżniczkę" tej samej autorki.

Sophia i Gabriel strasznie denerwujący, za słodcy, wszystko potrafiący.

Sophia i Gabriel strasznie denerwujący, za słodcy, wszystko potrafiący.

super książka dla lubiących romanse historyczne Cała seria autorki mnie wchłonęła polecam

• Romans historyczny
  • Romans historyczny