Żona do wynajęcia

Okładka książki Żona do wynajęcia Kelly Jamison
Okładka książki Żona do wynajęcia
Kelly Jamison Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Desire literatura obyczajowa, romans
Harlequin Desire
The Bride Was a Rental
Harlequin
1999-01-01
1999-01-01
Barbara Osuchowska
małżeństwo układ narzeczona uczucia

Jedna z gorszych książek z tej serii tego wydawnictwa moim zdaniem. Bohaterowie szybko się pozakochiwali (chociaż bardziej są na siebie po prostu napaleni niż się kochają),raz się tylko pokłócili to się zaraz od razu pogodzili, albo Sam wyszedł w burzę po bydło to nawet nic mu się nie stało. Mało się w tej książce dzieje, a niektóre wydarzenia i dialogi były tak żenujące... Oni nawet nie robią niczego romantycznego, po prostu się droczą. A humor tej książki polega na żartowaniu, że dorosły, męski, kowbojski właściciel rancza ma zjeść tofu zamiast prawdziwego mięsa i tym sposobem w tej książce to słowo "tofu" pada co dwie strony. Albo że Ginger kupuje Samowi czapkę z napisem "Starszy niż brud". Opis ich zbliżenia też mi się nie podobał.

Dawno nie czytałam tak fajnego romansu z serii Harlequin. Tę książkę czytałam z największą przyjemnością, z półuśmieszkiem na twarzy, aż żal było, gdy dotarłam do końca. Ciekawa historia przeplatana zabawnymi dialogami powodowała, że wypoczęłam i miło spędziłam wieczór. Udawanie Sama i Ginger, że są narzeczeństwem jest ciekawe, wątki często zabawne, napisane dobrym, lekkim piórem. Książkę polecam bo można przy niej wypocząć i oderwać się od codziennych problemów.

• Harlequin
  • Harlequin Desire
  • Seria: Harlequin Desire
  • Małżeństwo na niby/narzeczeństwo
  • (Nie)Rozsądne małżeństwa

Dodaj cytat z książki Żona do wynajęcia