Spór o rozumienie filozofii

Okładka książki Spór o rozumienie filozofii
Andrzej Maryniarczyk Wydawnictwo: Polskie Towarzystwo Tomasza z Akwinu Seria: Zadania współczesnej metafizyki filozofia, etyka
filozofia, etyka
Zadania współczesnej metafizyki
Polskie Towarzystwo Tomasza z Akwinu
2009-01-01
2009-01-01
Zadania współczesnej metafizyki metafizyka filozofia
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wprowadzenie do filozofii Piotr Jaroszyński, Stanisław Kamiński, Mieczysław Albert Krąpiec OP, Andrzej Maryniarczyk, Zofia J. Zdybicka
Ocena 7,4
Wprowadzenie d... Piotr Jaroszyński,&...
Okładka książki Spór o prawdę T. Biesaga, Henryk Kiereś, Mieczysław Albert Krąpiec OP, Andrzej Maryniarczyk, Vittorio Possenti, Jan Sochoń, Zofia J. Zdybicka
Ocena 0,0
Spór o prawdę T. Biesaga, Henryk ...